Jídelníčky na míru

 

Pokud si nevíte rady, jak začít s tím správným životním stylem, nabízím vám sestavení jídelníčku na míru. Pomůže Vám s pravidelností a tím správným složením jídla na každý den. A pěkně Vás „nakopne“.

 

Nebudu vám zakazovat pečivo nebo přílohy jako jiní poradci, nebudu drasticky omezovat Váš příjem, abyste měli hlad. Nebudu vám nutit výživové doplňky, spalovače, „superpotraviny“… Najdeme takový styl, který bude vyhovovat právě vám.

 

Nepočítejte ale s tím, že je to jídelníček, po kterém zhubnete a pak se budete moci vrátit ke svému předchozímu stravování. Nebo že mávnu kouzelným proutkem a kila budou pryč:-) Cílem je ukázat Vám, že se dají připravovat poměrně rychlá, zdravá a hlavně chutná jídla každý den, tak, že Vás zdravý životní styl bude bavit a nebudete mít pocit hladu nebo „že něco držíte“.

 

Bude to dlouhodobější spolupráce. Na začátku se o Vás budu muset hodně dovědět – poprosím Vás o vyplnění poměrně podrobného Dotazníku, díky kterému se o Vás dozvím spoustu informací, které budu potřebovat ke zodpovědnému sestavení jídelníčku. Možná se Vás budu doptávat na další informace i v průběhu. A zároveň budu nápomocná v čemkoliv, co Vás bude trápit v průběhu stravování podle jídelníčku. Může se stát, že v některou denní dobu budete mít hlad, pak upravím porce jídla, abychom tomu předešli. Nebo Vám nebude některé jídlo vyhovovat – stačí říct, mohu cokoliv upravit.

 

Po měsíci zrevidujeme dosažené cíle a domluvíme se na dalším postupu.

 

Cena za měsíční servis včetně jídelníčku a receptů je 890 Kč.

 

Pro více informací mě kontaktujte na lucka@knakousnuti.cz. Vzorový dotazník, který může být upraven podle aktuálních cílů naleznete zde: Dotazník klienta

 

 

Zkušenosti klientek, které se mnou již zhubly:

Díky, protože jste mi změnila život. Na váze je po třech měsících o 15kg méně, na cm ještě víc. (…) Teď mě všichni chválí, všichni si všímají, kamarádky, spolužačky, sousedi, sestra od švagrové mě teď viděla po roce a jak je hubená jako tyčka, tak o mně pak řekla, jak vypadám dobře, je to fakt velká podpora. (…) Jídla jsem se naučila připravovat ve větších porcích a pak to nějak naporcuji, už mám ty váhy trochu v oku, takže úplně striktně se jídelníčku nedržím. Důležité je, že mi to prostě docvaklo v hlavě, že už nemám výčitky, když si něco dám, protože vím, že to zvládnu. Když jsem začínala na skoro 95kg, tak jsem si říkala, uvěřím, až budu mít pod 90. Dnes ráno bylo 79,9 kg, vím, sranda, pro mě je ale důležitá ta sedmička na začátku :-)  Míša K.

Můj cíl byl zhubnout 8 kg a dnes mám ještě o chlup méně, rovných 70 kg. Už jsem zkusila hubnutí v Naturhouse, ale jejich přístup mi nevyhovoval, nutili mi doplňky a jídla, která mi moc nevyhovovala. U vás mě potěšilo, že jste mi nezakázala pečivo, na kterém jsem závislá:-), že jsme jen upravily porce. Dnes už vím, kolik čeho si kdy můžu dovolit, občas si neodpustím nějaké drobné mlsání, ale váha šla dolů i tak. Jsem vážně šťastná, že jsem to dokázala. Ivana B.