O mně

 

Vaření mě baví už spoustu let. A pečení ještě déle. A čím dál víc. Nejvíce mě baví vařit pro někoho. A experimentovat, zkoušet nová jídla, chutě. Kuchařek a časopisů o jídle mám víc než kterékoliv jiné literatury a jsem v nich schopná listovat jen tak, před spaním.

 

Kromě toho mám ráda kávu. A klidnou atmosféru, která ji doprovází. Stejně jako vůni, která se line po celém bytě, když ji připravuji – nebo některou z jiných dobrot, třeba čerstvý chléb, cukroví nebo pečené maso. Pokusím se vás těmito svými láskami inspirovat.

 

Zajímám se i o zdravou výživu – postupně mi přestala chutnat všechna prefabrikovaná jídla jako sladkosti, paštiky, tvrdé salámy… Raději si sama připravím něco z čerstvých surovin. Dlouho jsem se odhodlávala ale k většímu kroku – změnit svoji životosprávu kompletně. Především jíst pravidelně a hlavně správně. Když jsem se do toho pak pustila, zjistila jsem, že je to mnohem jednodušší, než jsem si kdy myslela. Nový režim držím několik měsíců a cítím se mnohem lépe. Nemám chutě na nezdravé mlsání, mám dost energie na sporty, které mě baví a stále lehce hubnu a rýsuje se mi postava, ač nadváhu nemám. Ráda se s Vámi podělím o všechny zkušenosti a rady, které jsem při své změně zjistila.