NOVINKA: WEBINÁŘ Autoimunitní protokol: Ovládněte svoji autoimunitní nemoc

Trpíte některou z autoimunitních chorob (jako je zánět štítné žlázy, revmatoidní artritida, střevní autoimunitní záněty, roztroušená skleróza nebo kožní problémy, například lupénka? Nebo na ni zatím máte podezření? Ač lékaři říkají, že tyto nemoci jsou neléčitelné, že nezbývá počkat, až se to ještě víc zhorší a pak dostanete léky potlačující imunitu (se spoustou vedlejších účinků), je tu ještě jedna cesta: Autoimunitní protokol.

Začít se o sebe pořádně starat, udělat úpravy v životním stylu a jíst tak, abychom co nejvíce uklidnili (a dále nedráždili) náš imunitní systém a snížili všechny záněty, které způsobují bolest i postupné poškození orgánů.

Mnoho informací naleznete zde na webu nebo ve videích o Autoimunitním protokolu na Youtube, ale pokud chcete rychlejší start, přihlaste se na webinář. Jedná se o interaktivní dvouhodinové povídání, kde se dozvíte vše podstatné, otestujete se, jak na tom zrovna jste, dostanete ještě spoustu materiálů na doma. Samozřejmě se budete moci zeptat na cokoliv, co se týká Vašich konkrétních problémů.

Kurz si můžete objednat zde:

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top