Voda s citronem, mátou a jahodami – nejlepší způsob dodržování pitného režimu

Otázka, co pít, byla rozebraná všude už mnohokrát. Vodu s citronem přeci. Máte pocit, že vám nebude chutnat? Jen to zkuste!

Nepotřebujete nic složitého. Bude vás to stát jen minutu času. Půlku biocitronu nakrájejte na kolečka, vložte do džbánku spolu se čtyřmi lístky máty a třemi na plátky nakrájenými jahodami. Zalijte litrem vody nebo minerálky. Můžete přidat pár kostek ledu. Hotovo! Žádné triky se nekonají:)

Citron pustí trošku své kyselé chuti, ale právě jen tolik, aby vodu “ovoněl” a nekřivila se vám pusa. Máta dodá svěžesti a jahody… jsou prostě jahody, takže spousta vůně a chuti, i v tom malém množství.

Jindy můžete použít šťávu z pomeranče (protože pomeranče se v bio kvalitě hůř shánějí), plátky čerstvé okurky, lístky meduňky, nakrájené plátky broskve… cokoliv, co máte po ruce a je čerstvé. Limonádu z obchodu už nebudete potřebovat!

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top