Konzultace

Přijímám nové klienty! V současnosti pouze online, pokud byste měli zájem o osobní schůzku v Praze, kontaktujte mě.
Pro více informací o tom, jak pracuji, scrollujte níže!

Pomáhám lidem (nejčastěji) zhubnout pomocí nízkosacharidové/paleo stravy. A jako certifikovaná AIP koučka provádím autoimunitním protokolem ty, kteří trpí nějakou autoimunitní chorobou. Poskytnu Vám nezbytnou podporu, rady, jak si nastavit jídelníček, inspiraci na recepty a vaření tak, aby Vám nezabíralo nesmyslně moc času. Můžeme se bavit o doplňcích stravy, zvládání stresu, zlepšení spánku a všech dalších aspektech, které mají na naše zdraví velký vliv.

Pokud trpíte některou z autoimunitních chorob jako je revmatoidní artritida, poruchy štítné žlázy, zánětlivé onemocnění střev, roztroušená skleróza, PCOS, endometrióza, ale i třeba nemožností otěhotnět, v těch všech případech Vám pravděpodobně autoimunitní protokol velmi uleví. Jako každá velká změna ve stravování a životním stylu Vás to ale bude stát dost energie. Pokud mi dáte svoji důvěru, provedu Vás tím.

Objednejte si patnáctiminutovou nezávaznou schůzku zdarma, kde se maličko poznáme, já zjistím Vaši výchozí čáru, co Vás trápí a naoplátku Vám vysvětlím, jak pracuji.

Pokud si padneme do noty, bude nás čekat dvouhodinová úvodní schůzka, kde podrobně probereme Vaši minulost, Vaše cíle, zdravotní anamnézu Vaši i v rodině, co jíte, ostatní vlivy jako je stres a podobně. Další schůzky už bývají hodinové, po týdnu nebo v pravidelnosti, jak se domluvíme. Ověříme, co se změnilo, co se Vám za tu dobu podařilo, můžeme se pokaždé zaměřit na nějaké téma a samozřejmě zodpovím všechny Vaše otázky. Odpovědi na otázky po emailu nad rámec konzultací jsou samozřejmostí.

Více o mně si můžete přečíst zde, na živo si mě můžete prohlédnout v mých videích o Autoimunitním protokolu.

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!