O mně

Vaření mě baví už spoustu let. A pečení ještě déle. A čím dál víc. Nejvíce mě baví vařit pro někoho. A experimentovat, zkoušet nová jídla, chutě. Kuchařek a časopisů o jídle mám víc než kterékoliv jiné literatury a jsem v nich schopná listovat jen tak, před spaním.

Kromě toho mám ráda kávu. A klidnou atmosféru, která ji doprovází. Stejně jako vůni, která se line po celém bytě, když ji připravuji – nebo některou z jiných dobrot, třeba čerstvý chléb, cukroví nebo pečené maso. Pokusím se vás těmito svými láskami inspirovat.

Od roku 2015 se zabývám nutričním poradenstvím se zaměřením na nízkosacharidovou (low-carb) a paleo stravu. Ráda Vám pomohu se zorientovat v džungli zdravých a nezdravých potravin a nasměruji Vás na správnou cestu k vysněnému tělu.

Moje vlastní autoimunitní nemoc mě pak přivedla na studium Autoimunitního protokolu, takže od roku 2020 jsem také AIP certified coach (jsem jedna ze dvou v ČR). Pokud Vás zrovna trápí jakékoliv autoimunitní problémy, nebojte se mě kontaktovat – poradím Vám, zda je AIP zrovna pro Vás a jak si jej nastavit tak, aby Vám protokol plně vyhovoval a zmírnil jakékoliv příznaky Vaší nemoci.

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

One Response

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *