Vzorový AIP jídelníček na 14 dní – plus praktické rady jak začít

Díky za Váš zájem o AIP jídelníček! Je vhodný pro všechny, kteří bojují s nějakou autoimunitní chorobou (jako jsou hypofunkce štítné žlázy, revmatoidní artritida, roztroušená skleroza) nebo řeší jiné závažnější zdravotní problémy (HIT, SIBO apod.). Ukazuje se, že všechny tyto problémy mají společný základ – nevhodné stravování a životní styl:

  • Přemíra cukru
  • Konzumace ultra zpracovaných potravin, které jsou spíše chemické výrobky než jídlo
  • Celodenní sezení s nedostatkem pohybu nebo naopak pohybem přehnaným
  • Nedostatek sluníčka a pobytu venku
  • Málo spánku, odpočinku
  • Konstantní stres

AIP eliminace je opravdu velká změna, pokud přecházíte z klasické české stravy. Brzy ale zjistíte, kolik benefitů přináší. Zmírní se Vám příznaky choroby, budete mít více energie. Začnou mizet drobné zdravotní problémy, které jste připisovali věku, jako jsou například lámavé nehty, občas nějaká bolest kloubů nebo hlavy, únava, vyrážky nebo pupínky a podobně.

Doporučuji Vám si tyhle své neduhy sepsat. Po 14 dnech si seznam prohlédněte a radujte se za každou drobnost, která zmizela.

Pokud chcete se začátkem pomoci, nebojte se na mě obrátit a objednat si konzultaci!

Pro stažení jídelníčku i se spoustou dalších tipů se registrujte k odběru emailů:

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top