Kurz Jedlých vánočních dárků – termíny 26.11. a 10.12.

Přemýšlíte nad dárky pro rodinu, přátele? Nechcete jim dát jen nějakou blbost, ale něco, co využijí a do čeho třeba i vložíte kousek sebe? Pojďte se inspirovat a naučit se připravovat jedlé dárky. Sladké i slané, teplé i studené, pro ženy i muže – a hlavně takové, co obdarovaného potěší.

Detaily?

Kurz bude probíhat v Nutric Bistru – Praha 8 – Palmovka, Vacínova 9. Předpokládaná doba trvání jsou 3 hodiny.

Termíny:

Pondělí 26.11., 18:00

Pondělí 10.12., 18:00

Cena 600 Kč, možno zaplatit převodem nebo hotově na místě. Přihlaste se emailem:
lucka@knakousnuti.cz

Jak bude kurz probíhat?

Po drobném seznámení se hned pustíme do práce. Připravíme si rovnou 5 druhů dárků domácí výroby, tak, aby každý z nich potěšil nějakého člena rodiny nebo kamarády. Pokud stihneme, tak i více. Poté také dostanete ochutnat alespoň dalších 10 dárečků – těch, které vyžadují delší přípravu nebo jsou naopak příliš triviální na to, abychom si je na kurzu přímo vyráběli. Samozřejmě si je ale důkladně popíšeme. Pokud to dárky dovolují a budete mít zájem, můžete si je odnést domů. Na závěr také dostanete všechny recepty emailem.

 Co se tedy naučíme?

  • Domácí paštiku
  • Čokoládové pralinky a jejich atraktivní netradiční varianty
  • Pečený čaj
  • Horkou čokoládu do hrnečku v netradiční podobě
  • Ořechy na několik způsobů
  • Efektní cake pops
  • … a spoustu dalšího!

Musím se zapojit nebo můžu jen koukat?

Nebudeme nikoho mučit krájením cibule a podobnými aktivitami:) Do kreativnějších věcí se ale zapojí všichni.

Musím umět vařit? Alespoň základy?

Ne! Většina receptů bude poměrně jednoduchá a zvládne je i začátečník. Složitější si pořádně ukážeme, aby je pak každý doma zvládl bez pomoci.

Potřebuji něco s sebou?

Jen dobrou náladu:-) Všechny suroviny už budou připravené.

Co na kurz říkali loňští účastníci?

Kateřina Šaršonová:
Kurz byl nabitý nápady, čím obdarovat svoje blízké. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých tipů, které jsem pak úspěšně zrealizovala. Po kurzu dorazila kuchařka s recepty. Osobně jsem se zamilovala do Lucčiny paštiky.
Jana Roubalová:
Kurz mě nadchnul, předčil moje očekávání… Nabitý spoustou nápadů, některé zcela neznámé, všechny nápady tak jednoduché a suroviny k nim naprosto dostupné, takže jsem dojela domů celá natěšená, co vyzkouším jako první. Vřele doporučuji!
Daniela Příhodová:
Kurz byl velmi přínosný a spočíval v názorném předvedení jednoduchých a přitom efektních receptů na jedlé dárky. Celkově mohu doporučit i pro lidi, kteří nejsou zběhlí ve vaření nebo mají málo času.

Přihlaste se mailem na lucka@knakousnuti.cz!

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

One Response

  1. Včera jsem se zúčastnila prvního termínu tohoto kurzu. Moc jsem nevěděla, jak to pro mne bude náročné, protože jsem vařením lehce nepolíbená, ale odcházela jsem domů nadšená. Většina receptů vypadá a vlastně i ve skutečnosti je strašně jednoduchá a rychlá, což je pro mě nejdůležitější kritérium :-) Lucka byla velmi dobře připravená a pohotově odpovídala na všechny naše záludné dotazy. Kurz vřele doporučuji a osobně určitě navštívím nějaký další!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top