Těhotenská cukrovka – nová sekce na webu

V rámci těhotenství mi byla diagnostikovaná těhotenská cukrovka. Trochu mě to překvapilo, nemám žádné standardní rizikové faktory (nemáme jí v rodině, nemám nadváhu, hodně se hýbu…). Ale tak už to někdy je :-) Samozřejmě mě to inspirovalo nastudovat si všechno, co je možné – a tady Vám přináším informace a své zkušenosti, třeba se to někomu z Vás nebo Vašeho okolí bude hodit.

Vzhledem k tomu, že většina návštěvníků webu K Nakousnutí je z lidí, co se zajímají o low-carb stravu, asi pro nikoho stravování s těhotenskou cukrovkou nebude velký šok. I proto myslím, že sem tato sekce patří – a že pomohu uklidnit maminky, které kolikrát mohli lékaři dost znervóznět množstvím následků, které může cukrovka zejména pro jejich miminko, ale i pro ně, případně mít. Ale – těhotenská cukrovka je jedna z těhotenských komplikací, které jsou nejsnažší na řešení – a při dodržování pár (pro LC zasvěcené poměrně jednoduchých) pravidel prakticky bez rizika. Takže se nenechte vyděsit, všechno bude v pořádku :-) Až budou síly (díky aktuálnímu velice pokročilému těhotenství:-)), dotočím i videa na stejné téma, protože věřím, že pro spoustu lidí může být příjemnější o tématu poslouchat než číst.

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top