Nová sekce na webu věnovaná Autoimunitnímu protokolu – AIP

Před časem se mi objevily zdravotní problémy, které mě přivedly k informacím o autoimunitním protokolu. Jedná se o systém navržený ke zmírňování až léčení autoimunitních chorob, který se zabývá změnou jídelníčku (eliminační dietou) a úpravami životního stylu, které vedou k doplnění živin, léčbě poškozeného střeva a střevní mikroflóry a tím i ke zmírnění příznaků autoimunitních onemocnění. A protože mně osobně AIP během 3 měsíců velmi pomohlo, časem jsem se vrhla na program, který mě certifikuje jako AIP výživového poradce. Protože upřímně věřím, že AIP dokáže pomoc velkému množství lidí s autoimunitními chorobami, rozhodla jsem se na webu založit novou sekci, kde si o AIP můžete přečíst více.

Pokud Vás AIP přístup zajímá a třeba řešíte vy nějaké problémy – nebo někdo z vašeho okolí, můžete se přidat i do naší Facebookové skupiny o Autoimunitním protokolu. Tam můžete čerpat inspiraci, ptát se na cokoliv, co Vás zajímá. A pokud byste měli zájem o konkrétnější pomoc a vedení, napište mi.

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top