Darujte kurz vaření jako dárek

Darujte kurz jako dárek! Můžete darovat konkrétní kurz v již vypsaném termínu nebo „otevřený voucher“ – a obdarovaný si pak může vybrat libovolný kurz z nabídky ať už ve skupinové nebo v individuální podobě.

Voucher si můžete zakoupit přímo – online a vytisknout doma a nebo objednat jeho dodání na Vaši adresu. Přijde Vám vytištěný voucher na krásném papíře v obálce, který můžete rovnou věnovat jak je a nemusíte si dělat starosti, že byste darovali „papír“ místo reálného dárku:-)

Otevřený voucher má roční platnost, ale zajistím, že voucher obdarovanému nepropadne. Stačí při nákupu uvést, kdy budete dárek předávat – já obdarovaného hned v dalším týdnu kontaktuji a začneme domlouvat podrobnosti. A kdyby se neozval, připomenu se mu zase za pár týdnů… ;-) (A samozřejmě pokud byste si toto nepřáli, stačí to zmínit, nemusí to být každému příjemné.)

Pro nákup voucheru mi prosím napište na lucka@knakousnuti.cz a domluvíme podrobnosti.

Voucher na konkrétní kurz: Cena vždy uvedena v detailech kurzu.
Uspořádání kurzu ve firmě: Dle domluvy

Tip: Aktuálně nejoblíbenější kurzy v nabídce:

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top