Vhodné produkty pro low carb stravování na Scuk.cz

Vzhledem k tomu, že jsem organizátorkou odběrného místa pro nákupy na Scuk.cz, zákazníci se mě často ptají, které produkty ze Scuku jsou vhodné pro low carb/nízkosacharidové stravování. Čím by si mohli své jídelníčky obohatit, co mohou mít doma v zásobě pokud někdy potřebují rychlou večeři a nebo co si pořídit jako drobné mlsání. Tady tedy představím produkty, které jsou vhodné a zároveň by vás mohly bavit :-) Pro největší dobroty a pokušení scrollujte dolů do modře označené sekce! :-)

Ovoce a zelenina: Je zřejmé, že tady můžete vybírat z jakýchkoliv produktů. Produkty na Scuku jsou obvykle s bio nebo IPZ certifikací, případně bez certifikace, ale stále vypěstované co nejpřírodnějším způsobem. Zmíním například:

Mléčné výrobky: Na low carb samozřejmě vybíráme ty bez cukru a ochucení. Většina mléčného ze scuku neobsahuje žádná další aditiva, takže s tím si nemusíme dělat starosti.

Maso a uzeniny jsou velká kategorie, proto zmíním jen některé.

A teď výrobky, které nezapadají do žádné z výše uvedených kategorií, zato spadají do kategorie „mlsání“ :-)

Tak co, vyberete si něco? Je něco, co vám v nabídce zdravých potravin na Scuku chybí?

Pokud se Vám mé recepty a tipy líbí, přihlašte se pod článkem do newsletteru nebo sledujte Facebook K Nakousnutí, ať vám nic neuteče!

Vaření je moje vášeň! Miluju experimentování, vymýšlení nových receptů a práci s čerstvými surovinami. Dovolte mi přenést trochu toho nadšení na vás v receptech nebo kurzech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top